Teslimat ve iade şartları


İptal ve İade Koşulları

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek  Whatsapp hattımız (0 545 287 50 47) veya info@evdekorasyonbyari.com E-Posta adresine iletilmesi gerekmektedir.

Kişiye özel hazırlanan siparişlerde iade ve değişim kabul edilmeyecektir.

İade etmek istediğiniz ürünlerin Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonra 1 iş günü içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerinizi mutlaka iade sebebini bildiren bir not eki ve orijinal ambalajında ve faturanın aslı ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderiniz.

By Ari Ev Dekorasyon

10 Temmuz Caddesi 45 A Yenimahalle 34142 Bakırköy – İstanbul

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait Fatura ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir.  Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.