+90 (545) 287 50 47

TESLİMAT VE KARGO

Siparişim elime nasıl ulaşır?

Siparişlerinizin gönderimi ( İNDİRİM ANLAŞMALI ) – YURTİÇİ KARGO FİRMASI ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Paketin kargoya verilmesi sipariş tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Cuma günü verilen siparişler araya hafta sonu girdiğinden Pazartesi gününe sarkabilir. İndirim ve kampanya dönemlerinde paketin kargoya verilmesi 3-5 iş günü içerisinde yapılır.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisine yer alan teslimat adreslerine gönderilmektedir. Yurtdışına ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.

Kargo bedelini kim öder?

Kargo bedelini ALICI öder.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza Kargo Firması Tarafından SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Ürün kargodan kırık geldi ne yapmalıyım?

Ürünler Garantili Kargo kapsamında yollanmaktadır. Ürün teslim alındığı gün içerisinde, kargodan kaynaklı oluşan hasar tarafımıza fotoğraflar ile bildirilmelidir. Kargo kaynaklı hasar oluşmuş ürün iade alınacak veya değişilecektir. Tepsilerde ayna çatlağı oluştuğu durumlarda tepsi için ayna kesim parası aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.

By Ari Online Alışveriş Ekibi

info@evdekorasyonbyari.com